Dovolená v Jeseníkách

Pronájem chaty v Jeseníkách vám dává šanci poznat tyto hory blíže v každém ročním období a mít přitom pohodlné zázemí. Jeseníky jsou klidné hory, kde si užijete aktivní dovolenou v zimě i v létě.

Nejezdí sem tolik lidí a opravdu si tady odpočinete. Krásná příroda, čistý vzduch, hluboké lesy, upravené běžkařské trasy, sjezdovky, turistické i cyklistické trasy, ale také rybníky ke koupání či termální aquapark kousek od chaty Eliška. Program si lehce naplánujete podle chuti a svých finančních možností.


Letní dovolená v Jeseníkách
Léto v Jeseníkách není tak horké jako jinde, lidé sem utíkají z rozpálených měst. Najdete tady klid, rybníky ke koupání a různé možnosti aktivního odpočinku – turistika, cyklistika, houbaření, rybaření aj. Kousek od chaty Eliška vedou turistické značky i cyklotrasy různých obtížností. Pro sportovce i pro rodiny s dětmi. Můžete také využít náš venkovní bazén a večer v klidu sedět u ohně a pozorovat hvězdné nebe.

Zimní dovolená v Jeseníkách
Zima v Jeseníkách je nádherná a bílá. Tím hlavním, co zimu v Jeseníkách charakterizuje, je klid a ticho. Přesto Jeseníky v zimním období přitahují sportovce i rodiny s dětmi. Jsou zde velké možnosti běžeckého i sjezdového lyžování, aquapark, sauny i turistické trasy, které mají v zimě své nepopsatelné kouzlo. Nedaleko najdete upravené sjezdovky a spousty kilometrů běžeckých tras. Pro známější a větší sjezdovky a celé ski areály se bude hodit, když budete mít auto. Doprava tam bude pohodlnější, ale vše je v rozsahu cca od 0,3 - 15 km od chaty Eliška.

Nedávno se otevřel areál v nedalekých Koutech nad Desnou (3 km), kde jsou 2 vleky a šestisedačková lanovka. Nejdelší sjezdovka má 2,5 km. Kromě lyžování můžete navštívit okolní městečka a zajímavosti – Velké Losiny, Šumperk či Jeseník. Přijeďte do Jeseníků a ubytujte se v chatě Eliška. Těšíme se na vaši návštěvu.

Ubytování Loučná nad Desnou, Jeseníky

Rezervujte si pobyt!

Ubytování v malebném prostředí Jeseníků
v obci Loučná nad Desnou

Rezervace

Nabízíme Vám

Co u nás najdete?

Kontakt - kde nás najdete?

Chata Eliška, Loučná nad Desnou, Rejhotice 150

+420 739 578 697

Najdete nás na sociálních síťích

Created by Netsimple
 

Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.

V pořádku