Ubytování v Elišce

Jeseníky lákají turisty v zimě i v létě. V zimě možná ještě více. Hlavně pro lyžaře. Chata Eliška nabízí pohodlné a levné ubytování v obci Loučná nad Desnou, v těsné blízkosti vleků. Je to ideální základna pro běžecké i sjezdové lyžování. Nemáte-li svoje lyžařské vybavení, poradíme vám, kde se dá levně půjčit.

Sjezdové lyžování si můžete užít v několika skiareálech, které nejsou nikdy dále než 15 km od naší chaty. 300 m od chaty, v samotné Loučné a nejbližším okolí je hned 7 sjezdovek. Některé jsou spíše pro děti, ale zalyžují si zde i dospělí. Chcete-li si pořádně zalyžovat, pak můžete vyrazit do jednoho z větších skiareálů – na Červenohorském sedle, v Přemyslově, v Koutech nad Desnou či v Ramzové.

Běžecké lyžování má v Jeseníkách dlouhou tradici. V posledních letech se rozrostly strojově upravené běžecké trasy nebo alespoň prošlápnuté trasy, takže máte možnost si v Jeseníkách zaběžkovat na několika desítkách kilometrů upravených tras. Krásnou a tichou přírodou.

Ubytování Loučná nad Desnou, Jeseníky

Rezervujte si pobyt!

Ubytování v malebném prostředí Jeseníků
v obci Loučná nad Desnou

Rezervace

Nabízíme Vám

Co u nás najdete?

Kontakt - kde nás najdete?

Chata Eliška, Loučná nad Desnou, Rejhotice 150

+420 739 578 697

Najdete nás na sociálních síťích

Created by Netsimple
 

Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.

V pořádku